adres : 66-200 Świebodzin, os. Łużyckie 39

Doradztwo zawodowe

Udzielamy wsparcia w osiąganiu celów i realizacji swojego potencjału, a także pomocy w podejmowaniu decyzji dotyczących kariery zawodowej.

Jak pomagamy?

W ramach doradztwa zawodowego klienci mają możliwość skorzystania z indywidualnych sesji lub warsztatów grupowych, które mają na celu wspieranie i motywowanie ich do osiągania wyznaczonych celów oraz rozwijania swojego potencjału. Podczas tych spotkań profesjonalni doradcy i mentorzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając klientom w identyfikowaniu ich mocnych stron, zainteresowań i celów zawodowych.

Podczas sesji klienci mają możliwość opracowania strategii i planów działania, które pomogą im znaleźć satysfakcjonującą ścieżkę kariery. Doradcy zawodowi mogą również pomóc w identyfikowaniu możliwości rozwoju zawodowego, takich jak szkolenia, kursy specjalistyczne czy zdobywanie dodatkowych kwalifikacji.

Doradztwo zawodowe nie tylko wspomaga klientów w podejmowaniu trafnych decyzji dotyczących kariery zawodowej, ale również pomaga im rozwijać umiejętności interpersonalne, budować pewność siebie oraz radzić sobie z wyzwaniami i przeciwnościami, które mogą pojawić się podczas rozwoju zawodowego.

Jesteś naszym priorytetem!

Z pełnym zaangażowaniem
i profesjonalizmem tworzymy
dla Ciebie programy powrotu
do zdrowia.
W PEŁNI ZDROWIA
Medycyna specjalistyczna
Świebodzin, oś. Łużyckie 39
Filia Gorzów Wlkp.,
ul. Walczaka 25 (Obok WSB)
Copyright: fundacjawgore.pl
created by:
bizwebstudio.pl